Aktuality

 

Ani na podzim nezahálíme a chystáme pro všechny tenisty velké překvapení. Budeme mít novou tenisovou halu, díky které budeme moci hrát celoročně na všech čtyřech kurtech. Již nyní si můžete zamlouvat kurty na dlouhodobé rezervace na emailu info@tenis-shark.cz. Není na co čekat, volné termíny se rychle plní!

Přihlásit se může každý kdo si dokáže zavázat boty, už někdy držel raketku a v noci vydrží bez rodičů :-)

Děti si pod vedením našich trenérů, nazkouší od 8:00-16:00 zápasové situace a to jak v singlu tak v deblu, zakondičkují a užijí spostu zábavy.

Milí žraloci, pomalu se nám otepluje a můžeme trávit víc a víc času na kurtech. Na našem areálu ve Slatině bychom pro naše závodně hrající děti rádi opět umožnili možnost zahrát si sparingové zápasy. Níže Vám předkládáme seznam termínů, ve které si můžete po dohodě se správcem zarezervovat kurt a zkusit svoje natrénované dovednosti

Kondička je nedílná součást tenisu a proto po dlouhé korona-pauze spouštíme od 11.5. kondiční tréninky pro všechny hráče. Budou se konat každé úterý v areálu Shark Slatina - více info v letáku nebo u trenérů, u kterých se již můžete přihlašovat :)

Coronaepidemie, zdá se, pomalu oslabuje a my tak budeme moct už od pondělka 19.4. vyběhnout na tenisové kurty k pravidelným tréninkům!!! Počasí nám zatím úplně nepřeje, navíc ještě čekáme na rozjetí náborů či letního provozu na několika našich partnerských areálech, domovský areál ve Slatině ale projde generálkou o tomto víkendu a od pondělka...

doba covidová našemu sportu úplně nepřeje, přesto se ale snažíme nezahálet a rádi bychom Vám v tomto článku stručně představili několik důležitých novinek, se kterými vyběhneme do nadcházející jarní sezony.