"bistro Shark: Vítězná chuť tenisových okamžiků!" 🦈🏆🎾

Pivo od Bernarda

je synonymem kvality a tradice v českém pivovarnictví. Jsme hrdi na naše řemeslné pivovary, které produkují výborné pivo s bohatou chutí a autentickým charakterem. U nás si Bernarda opravdu vychutnáte!

Na zdraví!🍻

Káva a limonády

Z našeho širokého výběru kávových specialit si určitě vyberete to, co vám bude nejvíce chutnat. Od klasického espressa po krémové cappuccino, nebo osvěžující ledové latté, máme pro vás něco, co zaručeně potěší vaše chuťové buňky.

U nás si můžete vychutnat osvěžující chlazené limonády přímo z naší lednice, a to s širokým výběrem oblíbených i unikátních variant.

Drobné, i větší občerstvení

Mimo klasická menší jídla, jako uzené cigáry, tortilly a burgery můžete ochutnat také naše speciality, jako:

Pečená žebra jsou jedním z našich výběrových jídel, která podléhají pečlivému procesu přípravy. Používáme čerstvá, kvalitní žebra, která jsou marinována ve vybraných bylinkách a kořeních, aby získala bohatou a hlubokou chuť. Poté jsou pomalu pečena, dokud nejsou měkká a šťavnatá, a dochucena naší lehce pálivou BBQ omáčku s brandy, která zvýrazní přirozenou chuť masa.

Náš guláš je dalším tradičním pokrmem, který vaříme s láskou a péčí. Používáme kvalitní hovězí maso, které je pomalu vařené s aromatickými kořeními, čerstvou zeleninou a sladkou paprikou, aby získalo bohatou a hlubokou chuť. Náš guláš je vítězem Slatinského guláš festu. Ochutnejte a zažijte skvělý chuťový zážitek.

Kdo jsme?

jsme bistro Shark!

Jedinečné bistro umístěné přímo na tenisových kurtech, kde se spojuje vášeň pro sport s vynikající gastronomií a přátelskou atmosférou. I v zimě si u nás můžete užít tenis díky naší moderní nafukovací hale, která vám poskytne pohodlí a komfort i za chladnějších dnů. 🎾🌭

U nás naleznete skvělou nabídku nápojů, širokého výběru kávy a osvěžujících limonád. Nechte se unést vůní čerstvé kávy, užijte si chlazenou limonádu přímo z naší lednice a dopřejte si čepované pivo Bernard, které vám dodá energii po náročném tenisovém zápase. 🍺🥂☕️

V letních měsících vás zveme k posezení pod naší příjemnou pergolou, kde můžete relaxovat a užívat si slunečních paprsků. Pro fanoušky sportu máme k dispozici projektor pro sledování sportovních přenosů, abyste nezmeškali žádný důležitý zápas či turnaj. ⚽️🎾🏒🏀⚾️

A co se týče gastronomie, naše bistro nabízí drobné občerstvení i speciality z grilu, které vám zaručeně zpříjemní pobyt a doplní tenisový zážitek. 🥯🍳🥩

Děkujeme, že jste si vybrali Bistro Shark pro své tenisové i gastronomické radovánky. Těšíme se na vaši návštěvu a na příležitost vám poskytnout nezapomenutelný zážitek z našeho bistra.

Buďte vítáni v bistru Shark! ✋