Sezóna 2023

Halová sezóna u nás začíná 18.10. Dlouhodobé rezervace jsou již uzavřené a zbylé hodiny nabízíme ostatním. Rezervovat si je můžete přes náš systém na www.tenis-shark.cz/rezervacni-system. Před i po tenise se nezapomeňte občerstvit v našem bistru, kde na Vals čeká spousta dobrot. Postaráme se i o vaše rakety, start zimní sezóny si zaslouží...

Ani na podzim nezahálíme a chystáme pro všechny tenisty velké překvapení. Budeme mít novou tenisovou halu, díky které budeme moci hrát celoročně na všech čtyřech kurtech. Již nyní si můžete zamlouvat kurty na dlouhodobé rezervace na emailu info@tenis-shark.cz. Není na co čekat, volné termíny se rychle plní!

Přihlásit se může každý kdo si dokáže zavázat boty, už někdy držel raketku a v noci vydrží bez rodičů :-)

Děti si pod vedením našich trenérů, nazkouší od 8:00-16:00 zápasové situace a to jak v singlu tak v deblu, zakondičkují a užijí spostu zábavy.

Milí žraloci, pomalu se nám otepluje a můžeme trávit víc a víc času na kurtech. Na našem areálu ve Slatině bychom pro naše závodně hrající děti rádi opět umožnili možnost zahrát si sparingové zápasy. Níže Vám předkládáme seznam termínů, ve které si můžete po dohodě se správcem zarezervovat kurt a zkusit svoje natrénované dovednosti

Kondička je nedílná součást tenisu a proto po dlouhé korona-pauze spouštíme od 11.5. kondiční tréninky pro všechny hráče. Budou se konat každé úterý v areálu Shark Slatina - více info v letáku nebo u trenérů, u kterých se již můžete přihlašovat :)