Zakončení sezony proběhlo ve velkém stylu!

06.10.2020

Pohodlně se usaďte, dámy s šálkem dobré kávy, pánové s něčím lehce ostřejším, a přečtěte si, jak dobře jsme se bavili jednoho krásného sobotního odpoledne až večera v areálu našeho SHARK CLUBu.

Venkovní tenisová sezóna léta Páně 2020 se pomalu ale jistě ukládá k zimnímu spánku, což na SHARKu vždycky znamená, že je zapotřebí se s ní náležitě rozloučit.

Sobotní větrné, ale krásně slunečné odpoledne se tak u nás na areálu ve Slatině neslo v rozjásaném a slavnostním duchu. Čepmaster a grillmaster Olda potěšil chuťové buňky milých návštěvníků výborným masem, jehož mastnotu pomohlo spláchnout nejedno pivečko či burčáček. Hosté si mohli vyzkoušet nejnovější modely raket díky spolupráci s tenisovou speciálkou tenislife.cz, navíc si mohli za skvělé akční ceny zakoupit i nové značkové tenisové oblečky. Zlatý hřeb ale přišel po 16.hodině v podobě slavnostního vyhlášení "Tenisových hvězdiče za rok 2020", kteréžto ocenění získává chlapec a dívka z naší tenisové školy s největším zlepšením v dané sezoně. Vyhlášení začalo vděčným poděkováním všem trenérům a kapitánům družstev, kteří se o žraločí svěřence vzorně starali. Zároveň bylo vyhlášeno nejlepší družstvo letošní sezony, přičemž toto ocenění si pod vedením kapitánek Peti Štouračové a Soni Novákové zasloužilo družstvo mladšího žactva. A protože Štouračovi jsou evidentně rodina šikovná, i pohár za klučičí žraločí hvězdičku zůstane až do příštího podzimu u nich doma, na své poličce ho bude hýčkat a opečovávat Bertík. Mezi děvčaty své tenisové dovednosti nejvícevylepšílanšemilá junior trenérka Ninuška Svobodová. Oběmamoc gratulujem a pevně věřím, že se tím jejich tenisové pokroky nakopnou ještě o level výš. A aby jim k tomu nechyběla motivace, na vyhlšení navazovaa tenisová exhibice našich šikovných trenérů, která plynule přešla v exhibici nabru a v přilehlých prstorách.

Celá akce se vydařila, stejně jako celá letošní nelehká sezona, lehce poznamenaná malou potvůrkou od čínských netopýrů. Naše závěrečné slovo tak míří v podbě upřímného DÍKu všem svěřencům, rodičům, kapitánům, trenérům, jakožto i všem dalším přátelům naší tenisové školy, kteří nám v jakékoli formě pomáhají a zachovávají přízeň, které si vážíme. Pokud se takto příjemně budeme setkávat i v budoucnu, bude to jasná známka toho, že (slovy Zdenyho) "DIVADLO ŽIJE"!!!