Start sezony je tu!!!

16.04.2021

Coronaepidemie, zdá se, pomalu oslabuje a my tak budeme moct už od pondělka 19.4. vyběhnout na tenisové kurty k pravidelným tréninkům!!! Počasí nám zatím úplně nepřeje, navíc ještě čekáme na rozjetí náborů či letního provozu na několika našich partnerských areálech, domovský areál ve Slatině ale projde generálkou o tomto víkendu a od pondělka začneme makat! :)

Všichni hráči od nás dostávají info o trénincích formou SMS, pokud si ale nejste jisti termíny Vašich tréninků, ozvěte se Zdenymu, který Vám rád předá info.

Velmi důležité info pro návštěvníky areálu ve Slatině se týká příjezdu a parkování u areálu!!! Vzhledem k současné rekonstrukci ulice Tuřanka je vjezd do zástavby ve Slatině omezen pouze pro dopravní obsluhu. Jednáme se zástupci Městské policie o tom, zda je možné všechny naše návštěvníky za dopravní obsluhu považovat, nemáme ale zatím definitivní stanovisko. Přijezd k areálu a vysazení/nabrání Vašich dětí je patrně bezproblémové, pokud by byla ulice zaplněna parkujícími auty, problém ze strany MP by mohl vzniknout. Doporučujeme tedy buď parkování na nedalekém Přemyslově náměstí, případně omezení návštěvy kurtů ze stran rodičů-motoristů na kratší dobu. Jakmile budeme mít od policie další zprávy, dáme Vám ihned vědět.

Zároveň bych si dovolil požádat o dodržování platných protipandemických opatření. Jedním z nich je prozatím nutnost fungovat bez otevřených šaten. Děkujeme za pochopení!

Snad už teď bude jen lépe a budeme moci tenisovat bez větších komplikací! Těšime se na Vás! :)