Jarní SHARK novinky!!!

15.03.2021

Vážení žraločí přátelé,

doba covidová našemu sportu úplně nepřeje, přesto se ale snažíme nezahálet a rádi bychom Vám v tomto článku stručně představili několik důležitých novinek, se kterými vyběhneme do nadcházející jarní sezony.

  • Nové vedení oddílu - je mou milou povinností Vám představit rozšíření vedení oddílu o nové tváře. Předsedou se stává Michal Meluzín, místopředsedou Zdeněk Malý, dále ve výboru oddílu zasedají Olda Dobiáš, Kuba Mašek, Jana Stankovičová a Soňa Nováková (viz foto).

  • Tréninky na jaro 2021 - Bohužel sami nevíme, co se bude dít za týden, i tak ale začínáme připravovat tréninkový program pro jarní sezonu. Vaše tréninkové požadavky prosím co nejdříve zkonzulujte se Zdenálem Malým (případně Sončou Novákovou pro areál v Černovicích a Oldou Dobiášem pro areál v Tuřanech). Vezměte prosím na vědomí, že pro letošní sezonu zvyšujeme sazbu trenérské odměny - u "senior trenérů" sazba nyní činí 400Kč/h, u "junior trenérů" zůstává na 360Kč/h.

  • Nový správce areálu - až se na jaře dostavíte do klubovny slatinských kurtů, pravděpodobně zázemí ani nepoznáte ☺ Nový správce Kuba Mašek už si vše zařizuje podle svého a můžete se těšit nejen na skvěle připravené kurty, ale například i na výborné pochoutky z Kubovy kuchyně.

  • Nový web - naleznete jej na stávající adrese, ale ve zbrusu nové podobě. Za jeho ztvárnění děkujeme Kubovi Maškovi, jemu prosím směřujte nejen pochvaly, ale i případné podněty a připomínky.

  • Nový rezervační systém - přístup na něj přes naše webové stránky, bude sloužit k rezervování kurtů i k přihlašování na akce, pořádané naší tenisovou školou. S případnými dotazy Vám opět pomůže Kuba Mašek.

  • Nová koncepce závodního tenisu - Naučit se u nás tenis může každý, ale přece jen chceme čím dál větší důraz klást na kvalitní a komplexní přípravu dětí k závodnímu tenisu. Tohoto úkolu se zhostí Jana Stankovičová, která bude mít na starost vylepšení a zkvalitnění celého průběhu tréninků těch, kteří se budou chtít tenisu věnovat více než rekreačně.

  • Nové mikiny - loňská várka černých mikin se setkala s úspěchem a proto pro Vás Sonča Nováková připravila možnost zakoupení šedých mikin s naším logem. My už je máme a jsou boží, takže objednávejte u Sonči. ☺

  • Kalendář akcí pro rok 2021 - naleznete na webu, včetně už rozjetého přihlašování na prázdninové akce. Uvidíme, co udělá Covid, ale na kempy i tábor už jsme nažhaveni, přihlašte se co nejdříve!

Ani netušíte, jak už se na tenisování na čerstvém vzduchu těšíme. ☺ Uvidíme se v dubnu na kurtech ☺