Zde naleznete souhrnný rozpis zápasů družstev SHARK pro letní sezonu 2019.

 

Dospělí

Kapitán: Zdeněk Malý, tel.: 776 604 086

Zástupce kapitána: Milan Furch, tel.: 724 317 153

Soupiska: ZDE

Foto: ZDE

                             Časový sled utkání Dospělí 2019 /  SOBOTA

 

        Datum

 

        Domácí

Hostující družstvo

       
 

27.4.2019

 

SHARK club s.r.o.

TO TJ Sokol Kuřim

   

 

 

 

4.5.2019

 

Sokol Rudice

SHARK club s.r.o.

   

 

 

 

11.5.2019

 

SHARK club s.r.o.

TJ Mokrá Hora B

   

 

 

 

25.5.2019

 

Sokol Velké Opatovice

SHARK club s.r.o.

   

 

 

 

8.6.2019

 

volno

volno

   

 

 

 

15.6.2019

 

SHARK club s.r.o.

Sokol Chudčice

   

 

 

 

22.6.2019

 

LTC Velen Boskovice

SHARK club s.r.o.

 

 

 

 

Roslosování a  výsledky:

Finální umístění v sezoně 2019:

Finální umístění v sezoně 2018: 4.místo

Finální umístění v sezoně 2017: 4.místo

 

Dorost

Kapitán:

Zástupce kapitána: Adam Volný, tel.: 725531555

Foto: 

Roslosování a  výsledky:

Finální umístění v sezoně 2019: 0

Finální umístění v sezoně 2018: 6.místo

Finální umístění v sezoně 2017: 7.místo

 

Starší žactvo

Kapitán: Michal Pražák, tel.: 602 509 185

Zástupce kapitána: Jana Nechutová, tel.: 774 570 583

Soupiska: ZDE

Foto: ZDE

                          Časový sled utkání 2019 / starší žactvo / SOBOTA/

 

Datum

 

Domácí družstvo

Hostující družstvo

       
 

27.4.2019

 

Mosilana Brno

SHARK Brno

   

 

 

 

4.5.2019

 

SHARK Brno

Slovácký TK Břeclav

   

 

 

 

11.5.2019

 

Sokol Lanžhot

SHARK Brno

   

 

 

 

25.5.2019

 

SHARK Brno

TK TILIA Brno B

   

 

 

 

8.6.2019

 

TJ Brno-Komín

SHARK Brno

   

 

 

 

15.6.2019

 

volno

volno

   

 

 

 

22.6.2019

 

SHARK Brno

Tatran Starý Lískovec

       

 

Finální umístění v sezoně 2019:

Finální umístění v sezoně 2018: 5.místo

 

 

Mladší žactvo

Kapitán: Zdeněk Uher, tel.: 773474726

Zástupce kapitána: Stanislav Šimek, tel.: 604217077

Foto: 

                                Časový sled utkání 2019 / mladší žactvo / NEDĚLE/

 

Datum

 

  Domácí družstvo

  Hostující družstvo

       
 

28.4.2019

 

SHARK club s.r.o.

Tenisový klub Tesla Brno

 

 

 

 

 

5.5.2019

 

Sokol Brno Žabovřesky

SHARK club s.r.o.

 

 

 

 

 

12.5.2019

 

volno

volno

 

 

 

 

 

26.5.2019

 

SHARK club s.r.o.

TC-MJ TENIS Líšeň B

 

 

 

 

 

9.6.2019

 

Mosilana Brno

SHARK club s.r.o.

 

 

 

 

 

16.6.2019

 

SHARK club s.r.o.

ŽLTC Brno D

 

 

 

 

 

23.6.2019

 

BTK Ingstav Brno

SHARK club s.r.o.

 

 

 

 

Finální umístění v sezoně 2019:

Finální umístění v sezoně 2018: 5.místo

Finální umístění v sezoně 2017: 3.místo