O nás

Naše mladá a rozvíjející se tenisová škola působí v současné době na kurtech v několika brněnských městských částech. Naším cílem je kvalitní komplexní tenisová příprava zájemců od 4 do 99 let věku, s maximálním důrazem na motto "Bavíme se tenisem". Nemusíme za každou cenu vychovat nového Berdycha či Kvitovou, ale snažíme se každého ze svěřenců posouvat na jeho tenisové maximum, ať už se tenisu věnuje rekreačně či závodně.  

Jednou z našich hlavních činností je provozování vlastní tenisové přetlakové haly "SHARK ARENY" na ulici Kikrleho v Brně-Slatině. Hala zastřešuje dva antukové kurty a je v provozu zpravidla od konce října do konce března. K hale samozřejmě patří i zázemí včetně malé klubovničky se základním občerstvením.

Mimoto provozujeme v letní sezoně vlastní tenisový areál "SHARK CLUB" na ulici Rolencova v Brně-Tuřanech. V areálu naleznete 2 antukové kurty, tréninkovou zeď, minikurt, petangové hřiště a příjemné posezení, ideálně doplněné pivečkem z přilehlé restaurace Orlovna.

V rámci výchovy mladých závodních tenistek a tenistů úzce spolupracujeme s několika tenisovými kluby ve městě Brně. Nejhloubější spolupráce funguje dlouhodobě s oddílem TK Tuřany, s jehož laskavým svolením se podílíme na přípravě mládežníků tohoto klubu a jehož kurty využíváme k pravidelnému pořádání přípravných turnajů a mimořádně oblíbených příměstských kempů. Od roku 2016 funguje i úzká spolupráce s nově vzniklým oddílem TC Fit4All Brno v Novém Lískovci.

V rámci komplexní přípravy dětí k závodnímu tenisu nabízíme kromě samotných tréninků i zajištění kondiční přípravy, pořádáme soustředění, příměstské kempy i výjezdní tábory, věnujeme se organizaci přípravných turnajů. Přípravné turnaje pořádáme i pro nezávodní děti, které tenis berou jen jako doplněk k dalším aktivitám. 

Pro rekreační hráče z řad dospělých tenistů pořádáme pravidelná výjezdní soustředění v jarním i podzimním termínu, stejně jako rekreační turnaje ve dvouhrách i čtyřhrách.

Kromě tenisové přípravy zajišťujeme i další doplňkové služby včetně vyplétání tenisových raket, prodeje tenisového oblečení a vybavení, organizace turnajů a sportovních dnů na míru.