Tábor 2019
Datum vložení 16. 03. 2019  Autor Zdeněk Malý

Tábor 2019

Mrkněte jak nám bylo loni ve Vílanci, přečtěte si článek a hned se hlašte již na letošní ročník který se koná 4-9.8.2019

Stejně jako v předešlých letech se chystáme na tábor.. ten minulý byl best.. ten letošní bude taky...

základní info k němu:

Kdy: 4-9.8.2019

Kde: znovu Vílanec u JIhlavy

Cena : 5.250,- Kč

Více info v letáku v sekci " ke stažení"

 

A ted už slibovaný článek jak bylo v roce 2018:

Tábora  Vílance u Jihlavy, se celkem zúčastnilo 20 playerů.

 Začínali jsme nedělí 5.8. a končili pátkem 10.8. Již od neděle jsme naši svěřencům vysvětlili naše průlomové interaktivní vedení tábora. To spočívalo v tom, že jsme děti rozdělili do teamů pro celo-táborové hry a tyto teamy (stejně jako jakékoliv další úkony) jsme kontaktovali pouze formou mobilní wi-fi komunikace.

 V jednoduchém pojetí: byla vytvořena skupina na síti, kam každý, jak ze stran trenérů tak i vedoucích teamů či těch co mají přístup k síti, mohl vložit jakoukoliv informaci, od budíčku, přes co bude k obědu, až po hry, které se hrají v mimo-tréninkovém čase, i třeba start stezky odvahy či mytí hlav. Ač jsme to nečekali, tento model byl velice úspěšný... a to se hlavně projevilo 4 a 5 den, kdy děti už konstatovali.. nechci vidět mobil.. „prosím už né“… „dejte nám klid“.

Chápeme, že každých cca 20 min dostat úkol pomocí sítě a stále něco plnit není lehké, ale nelehká doba mobilní komunikace si nese své nelehké úkoly..

Za tento skvělý nápad vděčíme hlavně trendům Kubovi a Kubovi a trenérce Gabči, trenda Zdenda se svojím „roumenem“ mobilem lehce tápal, co se to vlastně kolem něj děje.

Ale nebyl tento tábor jen o datech, byl hlavně o pohybu, tenisu, józe, společenských hrách, atd.

A tak lehký harmonogram týdne je na snadě:

Každý den: v 7:30 budíček, 7:45 jóga, 8:15 snídaně, 9:00 -11:30 tenis, 11:45-12:15 bazén, 12:30 oběd

14:00 společenská hra, 15:00-18:00 tenis, 18:30 večeře, 19:15 společenská hra, 21:30 večerka +++

Na každou noc dostal jeden z teamů úkol hlídat od 18:00-6:00  táborovou vlajku Shark..  každou noc byla možnost ji ukrást, jeden team druhému a naopak.  No a i vedoucí mohli krást.. a věřte, že ji žádnou noc žádný team neuhlídal.. njn postřehy dravců se nám na jedné straně zlepšují a na druhé vytrácejí, už je tomu tak.

Ve středu nám na výpomoc dorazili junior-trenéři  Merky , Sárka a Rado, kteří se nenechali zahanbit a nejen že se báječně chopili minitenisu, ale hlavně poté, co jsme si opekli špekáčky, (které si samozřejmě napřed děti museli ulovit všude možně po areále), nám velice  pomohli se stezkou odvahy,.. která je dle mého rok od roku náročnější, ale rok od roku se jen více bojím asi Já.

Ve čtvrtek jsme se toho nebáli a nachystali si pro změnu mládežnickou diskotéku, no a to bylo to pravé. Jako úvodní vstup si ADA, GABA , NINA, ADA a MICHI nachystali super best vystoupení a to bylo BEST.. na ně navazovala dámská , pánská a volná volenka.. to bylo také COOL … a jako hřeb večera, nováček soustředění Aďa K. nám předvedla ještě famóznější vystoupeni BTS.. super Adi J

Pro páteční poslední den jsme si jako vždy nachystali turnájek. Tentokrát jsme jej okořenili a byl to deblikovej… není ani nutné mluvit o všech vítězích ve svých kategoriích, protože ti co je vyhráli ví, že jsou první, ale v našich trenérských očích jsou všechny děti, co toto soustředění absolvovali KRÁLOVÉ.

Pro fotky z roku 2018 mrkni do fotogalerie...

 

Budeme se na Vás těšit zase v srpnu...