Mienka vítězkou turnaje
Datum vložení 22. 09. 2018  Autor Michal Meluzín

Mienka vítězkou turnaje

Obrovský úspěch pro naši milou Mienku Nechutovou, která se o minulém víkendu stala vítězkou celostátního turnaje mladších žákyň v Čebíně!!!

Čebínské kurty v polovině září hostily turnaj mladśího žactva, na který jsme vyslali i naši v součásné době turnajově nejzdatnější a nejaktivnější svěřenkyni, Mineku Nechutovou. Ta pečlivě objížděla turnaje i o prázdninách, kdy dokázala vyválčit stříbro ve čtyřhře a bronz ve dvouhře. Vytoužené turnajové vítězství ale stále ne a ne přijít. Málokdo tušil, jak ideálně ale Mienka umí formu načasovat. ;) Program turnaje poznamenal páteční déšť, a tak se nejdřív do akce dostaly nervy rodičů, protože čekačka na zápasy byla nekonečná. Trpěli i trenéři, kteří zrovna Mienčinu maminku dusili na soustředění dospělých. Ta držela pěsti natolik, že zapomínala být nervózní ze své hry a podala stejně jako její dcera téměř životní výkon.

Hvězdou víkendu byla ale 12letá válečnice z Popůvek, která své první 2 zápasy proletěla rychlostí blesku. Zadrhla se až v nedělním semifinále, které musel rozhodnout až nervydrásající super tiebreak. Finále už opět ovládla a zaslouženě se tak radovala ze svého prvního oficiálního turnajového vítězství!

Mienko obrovská gratulace a doufáme, že tvoje výkony budou růste stejně, jako počet tvých zlomených raket! ;)