Soutěže družstev mají za sebou již druhé kolo
Datum vložení 07. 05. 2018  Autor Michal Meluzín

Soutěže družstev mají za sebou již druhé kolo

Naši reprezentanti za sebou zdárně mají nástrahy prvního a druhého kola jarních soutěží družstev. Jak si vedou, můžete zjistit pod odkazem v této aktualitě. Zároveň na Vás čeká i zhodnocení úvodních zápasů z pera kapitána družstva dospělých.

VEŠKERÉ INFO O SOUTĚŽICH DRUŽSTEV VČETNĚ SOUPISEK, FOTEK, VÝSLEDKŮ NALEZNETE ZDE

Zdenálovo zhodnocení prvních dvou kol družstva dospělých

A jsou tu znova soutěže družstev ..

Naši dospělí se jí zhostili opravdu zodpovědně a na každý zápas se připravovali dle tréninkového sparingového plánu. První zápas s Kuřimi sice nedopadl dle našich představ, i když Kačenka Malá vybojovala cenný bod a Martin Haman také svým kvalitním výkonem podpořil team.

Ovšem ostatní na cenné zlatky nedosáhli. A tak mistrovská utkání, po litých bojích vyústila v prospěch Kuřimi a to 7/2.

Ale to nás jen posílilo a na další mistrák s Rudicí jsme mákli na sparingách ještě více.. a ANO vyplatilo se to..

 

První zápas hned vyhrál Zdenál, druhý Katka Kadlecová, třetí ve trísetové bitvě Karlos a čtvrtý match v poklidu Vlasta.. No a šlo se na debliky…  naše nová deblová dámská dvojce Lidka a Renča seznamující se zatím s zápasovou atmosférou neuspěli stejně tak jako Karlos s Mildem Křížem… A tak ten poslední bodík zůstal na matadorech soutěže Vlastovi a Zdenálovi.. ti samozřejmě jak vždy říká Zdenál, měli celý zápas pod kontrolou a nemělo to kam uhnout a tak v třísetovém boji v poslední sadě zvítězili 6:4 a celý team si odvážel domů první jarní vítězství 5:4.