Malys Cup 2017 a zakončení sezony 2017
Datum vložení 08. 11. 2017  Autor Michal Meluzín

Malys Cup 2017 a zakončení sezony 2017

V září letošního roku proběhly ještě dvě skvělé akce, při kterých jsme měli možnost potkat se s kamarády v prostorách našeho SHARK CLUBu. Druhý ročník Maly´s cupu pro Vás hodnotí Zdenál a info k rozlučce se sezonou přidává Michal.

Maly´s Cup 2017

Ve čtvrtek 28.9. Jsme uspořádali oblíbeny přátelský turnajek ve čtyřhře. Celkem se nám sešlo 10 teamu, kdy se hrálo ve dvou skupinach každý s každým na jeden set. Ale to nebylo vše. 
Letos po vzoru předchozího ročniku kdy mimo tenisu se hrál i nohejbal, musela každa dvojice ve skupině odehrát i petangue a jen tak v nelehké konkurenci měla dvojce šanci uspět. Nejlepe a celkem asi i bez většiho zaváhání se vedlo páru Lidka + Kuba (prášek), kteří zdolali ve finále obhájce předešlého ročniku Beca + Beca :)
Take bych chtěl na závěr říci, ze se výborně jedlo a pilo, za což bych chtěl poděkovat naší už asi pasovane na vždy Miše T-zima :)))

Rozlučka se sezonou 2017

Na sobotu 23.9. byla letos naplánovaná jedna z největších akcí, kterou jsme kdy v areálu SHARK CLUBu pořádali. Bečky piva i limonády, výborné maso na gril, nachystaná exhibice, prodej tenisového oblečení za supervýprodejové ceny, to vše jsou jen střípky z toho, co bylo pro naše milé žraloky a žraločky nachystáno. Bohužel, větru a dešti stále neumíme poručit, a právě počasí nás v odpoledních hodinách nepříjemně zradilo.

I přes to, že provazce vody chvíli bičovaly altán, ve kterém jsme si našli úkryt a i přes to, že na kurtech se brzy vytvořila potopa, sešlo se nás nemálo odvážlivců, kteří odpoledne poseděli a popili. Místo exhibice jsme se pobavili při hře na zdi s vařečkou místo rakety, ochutnali jsme krkovićku i kotletu a všechno spělo k vyvrcholení v podobě předávání ocenění pro žraločí hvězdičky roku 2017. Tuto trofej od loňska předáváme jednomu chlapci a jedné slečně z naší tenisové školy, kteří se za daný rok nejvíce zlepšili. No a pro letošek se těmi vyvolenými stali Kristýnka Taševská a Honzík Štourač, kterým srdečně gratulujeme!!!

Fotky z ukončení sezony  z produkce Anetky Vondrové si můžete prohlédnout ZDE.