Sparingy zima 17/18 a kondiční příprava Orlovna
Datum vložení 24. 10. 2017  Autor Michal Meluzín

Sparingy zima 17/18 a kondiční příprava Orlovna

Důležité informace, týkající se organizace sparingů a zimní kondiční přípravy na Orlovně!!!

Organizace sparingů pro zimní halovou sezonu 2017/2018 na areálech Fit4All a SHARK arena Slatina:

Sparingy probíhají vždy v neděli na obou areálech, přesné časy budou upřesněny pro každý termín.

Na webu www.tenis-shark.cz v sekci "Akce-přihlášení" bude vždy nejméně s týdenním předstihem zveřejněn termín nadcházejícího sparingu a bude možné se na něj ve formuláři přihlašovat. Přihlášky budou platné vždy do pátku do 19:00 před sparingem. Během soboty dopoledne pak všem přihlášeným dojde od trendy Zdendy SMS s informací v kolik hodin a na jakém areálu se sparing uskuteční. Pokud někdo přihlášku nestihne zadat do pátku, musí se telefonicky informovat u trenérů, zda je ještě na daný termín volné místo.

Připomínáme, že při naplnění kapacity sparingu dostanou přednost vždy děti, které mají sparing zaplacen v rámci balíčku. Samozřejmě se ale sparingu mohu účastnit i "nebalíčkoví", a to za cenu 150Kč/sparing.

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK PRO ZIMNÍ SPARINGY: Zdeněk Malý, tel.: 776 604 086, e-mail: zdenek.maly@tenis-shark.cz

Kondiční příprava tělocvična Orlovna Brno-Tuřany

Kondiční příprava v tělocvičně na Orlovně probíhá každý čtvrtek od 17:30 do 19:00 pod vedením trendy Kuby Černocha, a to do poloviny dubna 2018, vyjma vánočních a jarních prázdnin.

Ti, kteří si zaplatili balíček, mají celou kondiční přípravu již v jeho ceně. Ostatní mají možnost využívat kondice i nepravidelně, za cenu 150Kč/termín. Pokud by někdo rád navštěvoval kondice pravidelně, ale nebude platit některý z balíčků, ozvěte se prosím trendovi Michalovi telefonicky.

V případě, že se Vaše nahlášené dítě nebude moci některého z tréninků zúčastnit, pošlete prosím SMS omluvu Michalovi, a to alespoň 24 hodin předem. Prosíme, aby děti s sebou nosily na tréninky lahev s pitím a sportovní obuv vhodnou do tělocvičny. 

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK PRO KONDICE ORLOVNA: Michal Meluzín, tel.: 777 147 929, e-mail: michal.meluzin@tenis-shark.cz