Úspěchy našich reprezentantů na turnajích
Datum vložení 10. 07. 2017  Autor Michal Meluzín

Úspěchy našich reprezentantů na turnajích

Začátek prázdnin s sebou přináší první výjezdy na prázdninové turnaje všech kategorií, nemálo z nich dokonce pořádáme sami. Jak si naše naděje vedly v prvním prázdninovém týdnu???

O víkendu 1.-4.7. pořádala naše tenisová škola turnaje vysoké kategorie B, a sice turnaj mužů pod hlavičkou SHARK na kurtech v Kohoutovicích a turnaj žen pod hlavičkou TK Tuřany v areálu na Karkulínové. Zejména turnaj mužů byl velice kbalitně obsazen, často jsme mohli shlédnout tenis špičkové republikové úrovně. Vítězem se stal Martin Šoukal z TC Brno po výhře nad svým oddílovým parťákem Martinem Hlavačkou. Z vyslanců SHARKu zanechal na trunaji stopu Alda Kovář, který potvrdil svoji skvělou formu a podlehl nasazenému hráči až po velkém boji. Turnaj žen skýtal početně sice nižší účast, ale kvalitou zápasů si s muži vůbec nezadal. Vítězkou se stala Kristýna Jurková z Uherského Hradiště po výhře nad mladičkou ale talentovanou Katkou Kocí. Naše trenérka Karča vyválčila semifinálovou účast a v její oblíbené disciplině ćtyřhře pak titul, přičemž ve finále porazila další naši oblíbenou trenérku Mirku. Oběma holkám moc gratulujeme!!

pavouk mužů zde

pavouk žen zde

Další víkend, tedy 8.-9.7. se do světa vydaly i naše mladší naděje. Na turnaj do Hodonína se vydala výprava pod vedením trenéra Michala s reprezentantkami z řad mladších žákyň Nikčou Raušovou a Miou Nechutovou. Mienka na svém druhém turnaji v životě předvedla skvělé výkony a připsala si jedno uhrané kolo ve dvouhře i ve čtyřhře. Nikča patřila mezi turnajové favoritky, což potvrdila postupem do semifinále dvouhry (kde prohrála až po heroickém třísetovém boji a výborném výkonu) a finále čtyřhry. Na obě holky jsme patřičně pyšní a moc jim blahopřejeme!! :)

pavouk žákyň zde

No a další turnaj už se pro naše barvy stal vítězným!!! :) Blanenští diváci mohli sledovat spanilou jízdu trenérky Míši Krchové, která ovládla céčkový turnaj žen. V prvních dvou kolech dokázala zdolat po třísetových bitvách divizní a prvotřídní soupeřku, finále už bylo její jasnou záležitostí. Míšo super a jen tak dál!!!

pavouk žen zde