Prázdninové tréninky
Datum vložení 04. 07. 2017  Autor Michal Meluzín

Prázdninové tréninky

Jarní sezonu máme úspěšně za sebou a nastává nám doba slunění a válení na pláži. Samozřemě ale pro ty, kteří nechtějí svoje natrénované dovednosti přes prázdniny zapomenout, máme připraveno plno tenisových možností. Co Vás čeká a nemine??

Po dobu letních prázdnin NEPLATÍ pravidelné tréninkové rozvrhy na areálu v Tuřanech (ul. Karkulínova) ani na SHARK CLUBu na Orlovně. Samozřejmě je kdykoli možné si trénink domluvit zvlášť na jakýkoli termín v týdnu, je ale nutné zavolat předem (čím dříve, tím lépe) Zdenálovi nebo Michalovi, kteří Vám zajistí trenéra na požadovaný čas.

Mimo o věnujte prosím pozornost termínům příměstských kempů a letního tábora, veškeré bližší info naleznete v sekci "Ke stažení". Pokud Vaše dítě nechcete dávat na celý termín kempu, je možné domluvit se i na variantě účasti na kempu po jednotlivých dnech (například jen na úterý a středu). Samozřejmě je možné si v době kempu domluvit i pouze individuální trénink, berte ale prosím v potaz, že nabídka trenérů bude v době konání kempů omezena.

Během prázdnin budeme pořádat i další společné akce. Stejně jako loni se můžete těšit na společnou návštěvu letního kina v Tuřanech (koncem července, poté možná i během srpna). V polovině srpna bude pro Vás připraven druhý ročník Maly´s CUPu. V brzké době se můžete těšit na leták s termíny několika přípravných turnájků, které budeme o prázdninách a v září pořádat. A samozřejmostí je i pořádání několika oficiálních turnajů v termínové listině Českého tenisového svazu pro všechny věkové kategorie, které pořádáme ve spolupráci s partnerským klubem TK Tuřany (účast na těchto turnajích Vašim dětem vřele doporučujeme).

Pravidelný tréninkový rozvrh začne opět od pondělí 4.9. Veškeré bližší info a dotazy Vám rád kdykoli zodpoví Michal či Zdenál. Přejem všem krásné prožití prázdnin. :)